Moj TV - TV Program za 200+ kanala

sreda, 29.06.2022 17:11

Dva : jedan u gostima: Krunoslav Simon

Hrvatski košarkaški reprezentativac Krunoslav Simon profesionalni je košarkaš koji je karijeru započeo u KK Maksimiru, a kasnije prelazi u KK Zrinjevac te potom u redove KK Zagreba. U međuvremenu preuzima kapetansku traku, a 2008. osvaja svoj prvi trofej Kup Krešimira Ćosića. Bio je član hrvatske B reprezentacije koja je na Mediteranskim igrama u Pescari 2009. godine osvojila zlatnu medalju. Zadnjih nekoliko godina redoviti je reprezentativac, a sudjelovao je i na europskom prvenstvu u košarci u Sloveniji kada je Hrvatska osvojila 4. mjesto. Nakon što je s Hrvatskom na kvalifikacijskom turniru u Torinu izborio nastup na Olimpijskim igrama u Rio de Janeiru, 31-godišnji košarkaš odlučio je još dvije godine ostati u milanskom klubu EA7 Emporio Armani. Da bi nas upoznala s Krunoslavom Simonom, jednim od najboljih hrvatskih košarkaša, Željka Ogresta otputovala je u Milano gdje živi i igra košarku rođeni Zagrepčanin. Na kojim mjestima su bili, kako su se proveli i o čemu su razgovarali poznati sportaš i voditeljica, saznat ćemo u osmoj epizodi.