Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Da li je Trojanski rat samo mit?
"Izgubljeni trojanski gradovi" - Premijerno na Viasat History, nedeljom 6. i 13. februara u 21.00č.

Da li je Trojanski rat samo mit?

1
  • #1
    0 0

    postova:5
    zoranmkd @ 3.2.2022. 15:58

    Pozdrav do svi ljubitelje anticke historijem,dali je mit Troja ne verujem,naucnici sada otkopavaju gradove u Turskoj gde misle da imali tragove civilizacije nego pre neki dan sam gledao na Viasat History snimljena 2009-2010 od angliske strane,serija se zvala Povjest Hriscanstva u 3 dela i u zadni 3 dio bilo je posveceno za Pravoslavje i poceli su govoriti kako u 11vek ili 1059 godina Kiril i Metodija poceli su svoju azbuku ili cirilica ovojeno od latinskog jezika i grckog znaci sa odvojenom azbuku.I kako su poceli od Moravije pa se do Rusije da koriste novo slovensko pismo i kako danas samo Rusi,Srbi i Bugari koriste cirilicu.Ja sada pitam a GDE so OSTALI NARODI sto KORISTE ISTU AZBUKU.Zasto ne kazu da su rogeni u Solunu-Egejska Makedonija u to vreme i da je Ohridska arhiepiskopija povrzana sa Kiril i Metodija i da je Kiril Solunski upokoen i pogreban u baziliku San Klemente Rimski.Svake godine Makedonska sa Rimokatolicka odaju cast nad grobom.Sveti Kiril i Metodija imali su veliku ulogu i u zapadnom latinskom evropom zato ga cestvuju Rimo-katolicku crkvu,ovo moze da se pogleda i na netu nije nikakva tajna.No strane mediume kad govore za katolicizam kazu sve tacno ko kad je rogen,sta je radio kad se upokoio i tako dalje,a za istocnu evropu posebno balkanu samo povrsno govore isto kako ona britanska novinarka sto je ubijena pred pragom svoje kuce kad je za bbc prikazivala sa Kosovo slike zene koje beze a svi znamo kako su obucene muslimanske kosovare a kako srpske zene,srbe ne nose samije i mantije.Anglija nekad mnogo prezentira lazne izjave zato neki novinari ginu i to sam imao da kazem za nase slovensku ucitelje.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentarisanja)
 
Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uslovi korišćenja  •  Facebook  •  Twitter
© 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored Moj TV - TV Program za 200+ kanala