Moj TV - TV Program za 200+ kanala
HBO Max striming platforma predstavljena u susret lansiranju u Evropi
HBO Max, striming platforma kompanije WarnerMedia, predstavljen je juče u okviru virtuelnog događaja koji je održan povodom lansiranja.

HBO Max striming platforma predstavljena u susret lansiranju u Evropi

1
  • #1
    0 0

    postova:5
    zoranmkd @ 6.10.2021. 14:10

    Redno bese i vo Evropa da ima striming na odredeni kanali sto gi ima vo Amerika ili opsto nic cel svet pogotovo na balkanov treba pojakite operatori da imaat dogovori so odredeni filmski ili sportcki kanali na primer vo Makedonija Cinestar fantasy i comedy i CineStar TV2 gi nema voopsto na nieden operator.Pretplatnicite samo preku reklami sto odat na CineStar doznavaat deka ima poveke kanali od navedenite od samiot operator.Jas koristam A1 i shering IPTV i nemam problem za sledenje na filmski kanali,nemozam da postignam samo balkanski filmski kanali da gi premotam za da vidam sodrzina sto davaat.A za HBO Max e za pozdravuvanje sto ke moze da se sledi na balkanov i toa dali site operatori ke go reemituvaat vo svojte zemji.

    So pocit do site sto go sledat linkot.....

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentarisanja)
 
Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uslovi korišćenja  •  Facebook  •  Twitter
© 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored Moj TV - TV Program za 200+ kanala