Moj TV - TV Program za 200+ kanala
„Malci“ od 8. jula u bioskopima!
Dugometražni animirani i sinhronizovani film „Malci“ biće premijerno prikazan u Srbiji 8. jula u više bioskopa, a dan kasnije ulazi na redovni repertoar.

„Malci“ od 8. jula u bioskopima!

1
  • #1
    0 0

    postova:100
    majce_bg @ 6.7.2015. 18:00

    Jedva cekaaaaam ! Osecam da ce film biti sjajan i da ce me nasmejati do suza , sudeci po trejleru :)

  • #2
    0 0

    postova:10
    igor88 @ 6.7.2015. 18:48

    Nadam se da će film biti podjednako dobar kao i prethodna dva dela.  S jedne strane priča je koliko toliko povezana, a sa druge strane radnja nije povezana uopste. Poprilično sam se nasmejao uz prva dva dela, ne očekujem ništa manje ni od ovog!

  • #3
    0 0

    postova:4
    tanjica0407 @ 8.7.2015. 16:05

    Ja nisam mogla da izdrzim da izadje u nasim bioskopima, pa sam nasla na internetu neku online verziju i pogledala. Film je skroz lud i nasmjela sam se stvarno.

    Nadam se da će film biti podjednako dobar kao i prethodna dva dela.  S jedne strane priča je koliko toliko povezana, a sa druge strane radnja nije povezana uopste.

    Ovaj film je ustvari uvod ispred prva dva dela. Ovde vidis sam pocetak nastanka malih zutih stvorenja, koja je njihova svrha na ovom svetu, koliko su se borili da dodju do nje, i na samom kraju filma objasnjeno je otkud Minioni uopste kod Gru-a kao njegove sluge... Pogdeaj ostatak sam , ne bih da ti kvarim sad iscekivanje. Smije se

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentarisanja)
 
Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uslovi korišćenja  •  Facebook  •  Twitter
© 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored Moj TV - TV Program za 200+ kanala