Moj TV - TV Program za 200+ kanala

Najbolje što može biti

1
  • #1
    0 0

    postova:15
    jelena2000 @ 19.3.2021. 5:01

    Pozdrav prijatelji, zovem se Jelena Mikovčić iz hrvatske. Ovdje sam da širim dobre vijesti za potrebne. Bila sam depresivna kad me supruga ostavila s drugim muškarcem jer su me zamolili da prestanem raditi jer sam imao rak i slomio sam se. Uzela je moju kćer jedinicu, pa je jedina mogućnost bila smrt, pokušao sam je nazvati, ali ona me je ignorirala, poslala sam joj poruku, a odjednom mi je odgovorila i rekla da je više ne zovem i da ne pišem da ću jednog dana nazvati . kontaktirao je mog prijatelja na Facebooku i nešto sam mu objasnio, a on mi je također rekao da ima iste probleme i upoznao me s čarolijom koja se zove "Doktor Alaba", poslao mi je svoj osobni e-mail, a ja sam ga kontaktirao putem dralaba3000 @ gmail.com i brzo mi je odgovorio, objasnio sam mu svoje probleme i rekao mi je da se ne brinem što je to učinio za toliko ljudi, ja sam osoba koja nikad nije vjerovala u čaroliju, ali varala sam pokušati, uvjeravao me 24 sati da ispunim ulogu čarolije, kao i da me izliječi od raka i uredi mi bolji posao i odjednom mi je poslao lijek za moju bolest, uzeo sam ga za samo 2 dana i bio slobodan, sljedećih očiju nisam vjerovao dan, netko mi je pokucao na vrata i taj dan nisam nikoga čekao iznenada, bila je to moja supruga, bila bi prva suza i nisam to mogao podnijeti, molila me i odmah se ispričala. Nazvali su me iz moje tvrtke u kojoj sam godinama radio i unaprijeđen sam na mjesto menadžera "Paragona" u Sjedinjenim Državama, molim vas, pomozite mi zahvaliti dr. Alabi na obnovi svega što sam ranije izgubio, molim vas. kontaktirajte ga putem whatsappa: 2349071995123

  • #2
    0 0

    postova:21
    masina @ 12.4.2021. 8:14
    Hehe google translate is a bitch. Sto se tice filma genijalna comy-drama i nravno samo je Jacky mogao da odglumi ovo...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentarisanja)
 
Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uslovi korišćenja  •  Facebook  •  Twitter
© 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored Moj TV - TV Program za 200+ kanala