Moj TV - TV Program za 200+ kanala

Muriel se udaje

1
    0 0

jelena2000 @ 19.3.2021. 4:55

Pozdrav prijatelji. moj bivši i ja smo prekinuli prije 1 godinu i 2 mjeseca i bila sam u šestom mjesecu trudnoće. Oboje se volimo i to je za mene bio šok i stvarno mi je slomio srce. Pokušao sam ga nazvati i obje linije su prekinute. Pokušao sam ga dobiti na društvenim mrežama, ali on me uklonio s njih. Pokušala sam doći do njegovih roditelja, a oni su mi rekli da njihov sin kaže da me ne voli i ne želi me vidjeti i da ne znaju što nije u redu. Plakala sam i plakala svaki dan jer sam ga jako voljela. Dok nisam rodila i dijete imala godinu dana, nisam mogla vratiti ljubav. Opet sam bila zbunjena. Ne znam što da radim, a također sam ostala bez posla i nemam novca za brigu o bebi. Bila sam jadna u životu pa sam plakala svojoj sestri i rekla joj svoj problem i rekla da zna za snažnu čaroliju dr. Alabe koja joj pomaže kad ne može zatrudnjeti. Kontaktirala sam ga putem e-pošte i rekao mi je da će mi pomoći i rekao mi je da je žena bacila čaroliju na mog muža i rekla da će mi pomoći da razbijem čaroliju, tako da će mi se suprug zauvijek vratiti, a oporuka će biti moja. Bilo mi je veliko iznenađenje da se dogodilo sve što je rekao. Suprug mi se odmah vratio i rekao mi da mu oprostim. Puno hvala ovom moćnom i pravom čarobnjaku. Molim se da će dugo živjeti i raditi još svojih predivnih poslova. Ako imate problem koji vas muči u životu, trebali biste se obratiti ovom moćnom igraču čarolija! On vam može pomoći. Neće vas iznevjeriti, možete ga dobiti putem gmail adrese: [email protected] ili whatsapp: 2349071995123

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentarisanja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uslovi korišćenja  •  Facebook  •  Twitter
© 2021 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored Moj TV - TV Program za 200+ kanala