Moj TV - TV Program za 200+ kanala

Sunburn

1
  • #1
    0 0

    postova:5
    danneel @ 25.8.2018. 8:14
    Ovo je jedna od ranih uloga Kilijana Marfija u kojoj ga gledamo kao dopadljivog smušenjaka iz komšiluka, slično kao u filmovima Watching the Detectives, Intermission, Perrier's Bounty ili To the Edge. Gledajući koliko mu prirodno leže takve vrste uloga, gotovo je nezamislivo da on u sebi krije jednog Tomija Šelbija. Film je simpatična letnja tinejdž zavrzlama koja dotiče neka važna pitanja, pogotovo uzevši u obzir da se radi o Irskoj (pitanje abortusa npr, koji je sve do skorašnjeg referenduma bio zabranjen). Ovo je ujedno i prva saradnja sa glumicom Palomom Baeza, sa kojom će igrati i u mini seriji "Kako sada živimo", a koja će imati i simpatični kameo u filmu svog supruga scenariste - "Sunshine", u kojem glumi sestru Kilijanovog lika. Marfi će imati glavnu ulogu i u kratkom filmu koji će napraviti u saradnji sa Baezom. Već tada je nagovestio manir da često sarađuje sa ljudima sa kojima privatno "klikne" (Enda Volš, Kristofer Nolan, Brendan Glison, Tom Hardi...). Film sam svojevremeno gledala bez prevoda, pa sam se namučila sa razumevanjem tvrdog irskog izgovora, tako da se radujem što ću ga sada pogledati "kako treba". Vredi.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentarisanja)
 
Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uslovi korišćenja  •  Facebook  •  Twitter
© 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored Moj TV - TV Program za 200+ kanala