Moj TV - TV Program za 200+ kanala

Bruka emisije o Nikoli Tesli

1
  • #1
    2 0

    postova:1
    cvetanovic milos @ 9.2.2015. 19:23

    Gledali smo emisiju o Nikoli Tesli.I sto je najbolje o emisiji , to je da nisu o Nikoli tesli rekli ni 5% sem da danasnji svet funkcionise na njegovim principima AC struje.OK ali isto tako englezi nisu naveli sta je on jos radio sem da nije zaradio novac.Zamislite,nije zaradio novac.To njega i nije zanimalo.Ali njima je to bitno.Zar nije dovoljno da jednog starca na samrti kad umire posecuje FBI,he i zaplenjuje sve.Da da,Nikola Tesla je bio covek 23 veka.Kakvi Edisoni i Markonii,i vec ko tog vremena.Recimo i Ajnstani,to su sve bili mali umovi naspram Tesle,kakko rekoh,koga Englezi u svojoj emisiji objasnise kako je bio los ekon omista,he,zamislite.
    Trebaju pitati naseg profesora Radovanovica ko je bio Tesla pa ce cuti sta je Tesla bio.

    Revoltiran opisom Najveceg naucnika 24 veka napisah ovaj mali esej,he.
    Pozz

  • #2
    0 0

    postova:100
    majce_bg @ 23.2.2015. 22:50

    @ cvetanovic milos

    Covek se najbolje ogleda u svojim delima. Nikola Tesla je bio veliki covek i nijedna engleska ili bilo koja druga emisija ne moze propisno opisati takvo nesto, tako da ne dozvoli da te to iznervira. Veliki ljudi zive uvek kroz svoja dela u nasim srcima.

    Pozdrav :)

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentarisanja)
 
Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uslovi korišćenja  •  Facebook  •  Twitter
© 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored Moj TV - TV Program za 200+ kanala