Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Uskoro počinje snimanje nastavka serije Čari
Serija "Čari" se vraća na male ekrane. Snimanje počinje krajem godine i to na našim prostorima.

Uskoro počinje snimanje nastavka serije "Čari"

1
  • #1
    0 0

    postova:100
    majce_bg @ 9.6.2014. 23:32

    Procitah negde "Hit serija o dobrim vešticama uskoro će snimati kod nas. U američkim medijima pisalo se o povratku “Čari” na televiziju, ali nije bilo poznato da će se upravo u Srbiji snimati nove epizode. Međutim, izvesno je da će se krajem godine prva klapa nove sezone pasti u Beogradu. Jedino se čeka da se stranim filmskim radnicima u Srbiji odobri povraćaj takse za snimanje. U narednih godinu dana državna kasa može da bude punija za više od 1,5 miliona evra samo od poreza za snimanje filmova holivudske produkcije.


    Zbog nevraćanja takse u poslednjih pet godina neke filmadžije iz sveta su nas zaobilazile, pa je država po procenama stručnjaka iz Srpske filmske asocijacije izgubila najmanje 100 miliona evra. "

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentarisanja)
 
Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uslovi korišćenja  •  Facebook  •  Twitter
© 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored Moj TV - TV Program za 200+ kanala